Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

Geoportal działek gminy Zduńska Wola, granice i numery działek gminy Zduńska Wola

Potrzebujesz informacji o swojej działce z EGiB w gminie Zduńska Wola? A może dopiero planujesz zakup nieruchomości? Jeśli tak, koniecznie sprawdź jej dane ewidencyjne! Geoportal działek gminy Zduńska Wola zawiera szczegółowe informacje katastralne działki oraz jej główne parametry geometryczne.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Zduńska Wola.

Geoportal działek Zduńskiej Woli
Mapa z granicami działek Zduńskiej Woli

Wyszukiwarka działek gminy Zduńska Wola

Wyszukaj interesującą Cię działkę na mapie działek gminy Zduńska Wola. Wpisz numer działki w oknie wyszukiwarki lub przejdź do mapy działek.

Do czego przyda Ci się geoportal działek gminy Zduńska Wola?

Dzięki mapie działek gminy Zduńska Wola zyskujesz dokładne parametry geometryczne oraz dane z rejestru EGiB Zduńskiej Woli dla swojej działki. Dane te będą przydatne chociażby do weryfikacji informacji podanych w ogłoszeniu sprzedaży nieruchomości lub do uzgodnienia granic ewidencyjnych. Same wymiary terenu działki oraz jej współczynnik kształtu może okazać się istotny dla ustalenia najlepszego posadowienia budynków na twojej działce, a mając dodatkowo mapę satelitarną działek gminy Zduńska Wola z łatwością zaplanujesz przebieg trasy infrastruktury technicznej, wydzielisz miejsce na garaż, czy altanę oraz zaplanujesz montaż paneli fotowoltaicznych.

Mapa działek gminy Zduńska Wola w Raporcie o Terenie

Generując Raport o Terenie dotyczący lokalizacji i geometrii terenu działki w gminy Zduńska Wola otrzymasz zarówno ortofotomapę z przebiegiem granic działek ewidencyjnych oraz szczegółowy opis zebrany w tabeli dotyczący powierzchni i obwodu działki, długości i szerokości nieruchomości, a dodatkowo poznasz jej współczynnik kształtu. Ponadto dostaniesz niezbędne dane ewidencji gruntów Zduńskiej Woli - od danych ogólnych dotyczących położenia administracyjnego, do szczegółowych - obręb ewidencyjny, numer działki.

Potrzebujesz mapy działek dla swojej nieruchomości w Zduńskiej Woli? To nic trudnego!

Od pełnej diagnozy Twojej działki dzieli Cię kilka prostych kroków:

 • Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie lub kliknij bezpośrednio w link Diagnoza nieruchomości - Raport o terenie OnGeo.pl.
 • Wybierz jeden z trzech sposobów wyszukania działki: za pomocą adresu, numeru działki lub poprzez wskazanie działki na mapie.
 • Z panelu Raportu o Terenie zaznacz zakładkę Cechy zaznaczonego terenu oraz Położenie terenu i upewnij się, że podpunkty Parametry geometryczne terenu i Dane z Ewidencji Gruntów i Budynków są zaznaczone.
 • Zatwierdź i opłać Raport o Terenie. Cena za diagnozę waha się między 18, a 200 zł.
 • Gotowy Raport otrzymasz na swój adres mailowy (zobacz Przykładowy Raport o Terenie ).

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

 • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
 • wpisać adres działki,
 • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Czym jest geoportal działek gminy Zduńska Wola?

Mapa działek gminy Zduńska Wola bazuje na danych z EGiB Zduńskiej Woli, to rejestr zawierający podstawowe informacje o dowolnej działce ewidencyjnej. Rejestr gruntów Zduńskiej Woli prezentuje informacje takie jak: granice i numery ewidencyjne działek, obrysy budynków wraz z ich numerem adresowym oraz ich kształt i wysokość, drogi i inne sieci komunikacyjne, pokrycie i rzeźbę terenu, cieki wodne oraz nazwy miejscowości i ulic.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w skrupulatnym gromadzeniu danych przestrzennych jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować istniejącą bazę działek gminy Zduńska Wola i uzupełniać rejestr działek ewidencyjnych w Geoportalu Zduńska Wola o nowe podziały, scalenia i wszelkie inne zmiany wprowadzane przez urząd gminy Zduńska Wola.

Obecnie w gminie Zduńska Wola jest 17859 działek ewidencyjnych, natomiast średnia wielkość pojedynczej parceli wynosi 0.6231 ha.

Sprawdź rejestr działek ewidencyjnych gminy Zduńska Wola dla poszczególnych obrębów ewidencyjnych. Wyszukaj i wybierz obręb z poniższej listy.

Zestawienie statystyk działek w gminie Zduńska Wola

Zestawienie statystyk działek w gminie Zduńska Wola
Statystyki powierzchni działek w gminie Zduńska Wola

Co to jest działka ewidencyjna?

Działka ewidencyjna to wydzielona liniami granicznymi powierzchnia terenu, stanowiąca najmniejszą jednostkę podziału kraju. Zgodnie z ustawą Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz.U. z 2021 r. poz. 1990) stanowi ciągły obszar gruntu, położony w granicach jednego obrębu, jednorodny pod względem prawnym i wydzielony z otoczenia za pomocą linii granicznych.

Podstawowym rejestrem informacji o działkach ewidencyjnych w Polsce jest Ewidencja Gruntów i Budynków (EGiB). Jeśli chcesz wiedzieć więcej o rejestrze EGiB zajrzyj do artykułu: Ewidencja gruntów i budynków .

Za prowadzenie rejestru EGiB w Zduńskiej Woli odpowiada Urząd gminy Zduńska Wola, jego zadaniem w tym zakresie jest przede wszystkim wydawanie wypisów i wyrysów z EGIB Zduńska Wola.

Zmiany w zagospodarowaniu działek w gminie Zduńska Wola w Raporcie lotniczym

Ciekawi Cię, jak wyglądała Twoja działka w gminie Zduńska Wola kilka lub kilkanaście lat temu? Nasza usługa raportu lotniczego pozwoli Ci się przenieść w czasie i poznać historię Twojej nieruchomości z niezwykłą dokładnością. Dzięki unikatowym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych lat, będziesz mógł śledzić zmiany terenu, urbanizację oraz rozwój infrastruktury wokół Twojej działki w Zduńskiej Woli. Wykorzystaj tę fascynującą możliwość i zgłębiaj tajemnice przeszłości swojej nieruchomości, korzystając z naszego raportu lotniczego!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Kto może uzyskać wypis i wyrys z EGiB Zduńska Wola?

Wypis i wyrys z ewidencji gruntów w Zduńskiej Woli może otrzymać:

 • właściciel nieruchomości,
 • osoba posiadająca prawo do zarządzania nieruchomością,
 • osoba lub przedsiębiorstwo posiadające prawne powody do uzyskania dokumentacji z EGiB.

Kiedy składamy wniosek o wypis i wyrys z EGiB Zduńska Wola?

Wniosek o wypis i wyrys z rejestru gruntów najczęściej składa się, jeśli zamierzasz sprzedać lub kupić nieruchomość lub jeśli chcesz wybudować dom i założyć dla niego księgę wieczystą. Dokumentacja z ewidencji będzie ci potrzebna również przy podziale nieruchomości.

Jak złożyć wniosek o wypis i wyrys z rejestru gruntów Zduńska Wola w formie tradycyjnej?

Ile kosztuje wypis i wyrys z EGIB Zduńska Wola?

Koszt wypisu i wyrysu może różnić się w zależności od tego, jaką formę dokumentów wybierzesz. Za elektroniczną wersję zapłacisz 140 złotych, natomiast za wydruk obu dokumentów – 150 złotych.

Niniejsze ceny odnoszą się do pojedynczej nieruchomości w granicach jednego obrębu ewidencyjnego w Zduńskiej Woli. Nawet jeśli w skład nieruchomości wchodzi kilka działek to, o ile znajdują się w granicy jednego obrębu, przedstawione ceny będą stanowiły całkowite koszty otrzymania dokumentacji.

Pamiętaj, że opłaty możesz dokonać zarówno w kasie urzędu, jak i przelewem elektronicznym na urzędowe konto bankowe.

Pobierz wniosek lub zaświadczenie z EGiB Zduńska Wola